June 2013

Check out

11. june 2013 at 14:50 | Michaela | © LUCILLEHALE-FAN

»» http://sashapieterse-fan.blog.cz/ ««

Nemám co říct)) Ahoj. Affs si neberu, omlouvám se, jen se o ten blog starám)
Mimochodem, kdo se zajímá o techniku a o Apple, co si myslíte o novém iOS? Jsou celkem sporné názory.

! HLEDÁM SPOLUADMINKU !

9. june 2013 at 16:52 | Michaela | © LUCILLEHALE-FAN |  Site updates
Ahoj. Tak se tedy vracím. Ale když to tak vidím... Nemám moc náladu ani čas to doplnovat :-( Hlavně galerii. Lucy i PLL toho mají vážně moc, to musíte uznat. Původně jsem i přemýšlela o odchodu, chtěla jsem na blog o Alyshe Nett nebo o Ashley Madekwe, ale bohužel, Alysha nemá žádný zdroj, kde bych mohla hledat novinky- jedině přímo u ní, ale to nejde a nemůžu vám vysvětlit proč- a Ashley také nemá, kromě jednoho, který přispívá jednou za měsíc a pořádně na webu nic nemá. Pak jsem přemýšlela o tom, že bych adminku jednoho blogu, na kterém skončila, poprosila, jestli bych se jí o něj nemohla starat a přispívat tam, ale zase jsem si to rozmyslela. Můžu k Lucy vést silnou averzi, můžu jí milovat- tenhle blog bude už navždy můj. Mohla bych odejít, ale stejně bych se vrátila. Prostě jsme to tu s Lucy* vybudovaly a je mi toho líto.
Jinak, abych pravdu řekla, vážně nemám Lucy nějak hodně moc ráda. Když jí vidím na fotkách, řeknu si sice, že je nádherná. Také si řeknu, že je nádherně oblečená. Ale jak jí pak vidím v PLL... Nemám Ariu ráda a tudíž mi kazí i celou Lucy, mrcha jedna! :-D
Ale abych se dostala k věci. VÁŽNĚ POTŘEBUJI POMOC! Sama to tu prostě nzvládám :-( Ale nebojte, nechtěla bych toho po vás moc. Takže piště sem, do komentářů:

*Jméno
*Blog (pokud máš)
*Věk (ráda bych ho věděla, ale tolik to nutné není)
*Jak dlouho děláš grafiku? V čem?
*Jak často by jsi přidávala? (minimum je 3 týdně)
*ICQ/ mail/ fb

Jinak já zatím budu přidávat sama.