May 2013

RECONSTRUCTION HIATUS

6. may 2013 at 22:53 | Michaela | © LUCILLEHALE-FAN |  Site updates

Ahoj, házím tu hiatus. Ale neznamená to, že tu nebudu. Já tu budu, jen tu nebudou přibývat novinky. Takže to je hiatus, kdy doplním to, co chybí, předělám to, co je špatně a odstraním to, co je tu přebytečně. Chápeme se? Takže rozcestníky, galerii, etc.
Prosím affs, omluvte mě z kontrol a tak, nevím, jak dlouho hiatus bude trvat. Možná bude celý měsíc, protože za 14 dní odjíždím do Paříže a do Londýna na týden, takže uvidím.
Zatím ahoj, uvidíme se.... Nevím kdy))

PS. Tady dávám stav rekonstrukce, který budu i aktualizovat:


Anyone Else Going to Ravenswood?

6. may 2013 at 18:35 | Michaela | © LUCILLEHALE-FAN |  PLL » News
Ahoj)) Nějak nemůžu objevit hodně novinek. Ani od Lucy, ani od PLL. Na jednu stranu mi to nevadí, protože potřebuji pracovat na překladu Rogue a navíc jsem teď nemocná, takže ve čtvrtek, až půjdu do školy, budu mít co dohánět, ale na druhou stranu mě to štve, protože bych teď tak ráda stránku aktualizovala!
No, až skončím s překladem, nejspíš půjdu na tu galerii, tak uvidím, jestli se do ní pustím zítra/ pozítří, anebo taky vůbec, protože mě to vážně nebaví! :-D Nechcete mi někdo pomoct? :-( *fňuk*

A teď ta novinka:
  • Troian Bellisario řekla ETonline, že nějaké postavy z Rosewoodu zjistí, že pochází z Ravenswoodu. Také řekla, že Toby a Spencer se tam podívají! Budou natáčet už příští víkend.

PLL Spoiler:The Queen of Hearts Is Someone We Already Know!

5. may 2013 at 13:53 | Michaela | © LUCILLEHALE-FAN |  Spoilers
Na wetpaint se objevil tento článek, který nám prozrazuje něco o Srdcové Královně.


Je Ali naživu? Pokud ne, kdo ji zabil? Má dvojče? Proč věděla Mona o Alison to, co lhářky ne? Kde je Mike Montgomery? A má s tím vším něco společného? Kdo je Qeen of Hearts?

Tato poslední otázka patří mezi ty největší a nejdůležitější a Marlene King nám na twitteru dala nápovědu k tomu, kdo by ta Srdcová královna mohla být. Abychom si připoměli, kdo co tato neznámá strašidelná osoba provedla- otrávila Arii a zaútočila na Spencer a Paige a to vše v Halloweenském vlaku ve 3. sérii. Je tato tajúplná královna někdo, koho již známe?

Ačkoli si na S04 a na to, kdo to doopravdy je, musíme ještě počkat, na tuto otázku již známe odpověď. ANO! Qeen of Hearts je někdo, s kým uý jsme se seznámili. Fanoušek napsal Marlene tweet ve kterém se na tuto otázku zeptal a Marlene mu odpověděla, že ano.

JeffreyHale: Potkali jsme už "Qeen of Hearts" v PLL? @Maya_Goldsmith @imarleneking

Hmmm, kdo by to mohl být? Ať to byl kdokoli, chtěl hlářky mrtvé- stejně jako členi A Teamu (nebo Red Coat? Nevíme to jistě!). A málem se mu ve vlaku podařilo zabít Arii!

New layout #13

5. may 2013 at 11:22 | Michaela | © LUCILLEHALE-FAN |  Past layouts
| (c) Michaela
| Since 4.5. '13
| 80%

Nevím, jestli napsat, že je tu layout od včerejška, nebo odedneška- hned vám vysvětlím proč. S layoutem jsem začala někdy v sedm večer. Trval mi cca hodinku a když jsem se na něj koukala v Photoshopu, byla jsem i celkem spokojená. No, pak jsem si dala chviličku pauzu- cca pul hodinky a pak šla ořezávat a nastavovat. Ořezávání bez problémů, ale to nastavování :-/ Do půlnoci jsem se to snažila nějak udělat, ale pořád to není ono. Je to o malinko posunuté, ale to už nechám jelikož to nechci zase celé rozladit. A jestli jste si toho všimli, v nápisu lucillehale-fan chybí začátek písmene L,ale já vůbec nevím co s tím, pokud by někoho něco napadlo, pište))) + Jsem udělala ikonku. Na ně jsem vážně "tele", takže jsem se hodně isnpirovala u ~Katty.
Jak se líbí vám?

Nová FB stránka pro blog!

4. may 2013 at 22:38 | Michaela | © LUCILLEHALE-FAN |  Site updates
Ahoj)) S novým layoutem jsem založila i stránku pro blog. Dostanete se na ní kliknutím na obrázek.


Help me!

4. may 2013 at 17:49 | Michaela | © LUCILLEHALE-FAN |  Site updates
Ahoj, potřebuji od vás s něčím pomoct, takže si to prosím přečtěte))

Nevím, jak to tu mám udělat. Neříkám, že mě to tu nebaví, protože baví, ale nenaplňuje mě to tolik, jak bych chtěla. Lucy mám ráda, ale spojuji si jí s Arií, kterou poslední dobou VÁŽNĚ ráda nemám. Navíc se mi zdá, že Lucy žádné novinky nemá.
Takže, abych se přiznala, uvažovala jsem nad blogem s jinou osobou. Napadla mě Ash Benson. Také Sasha Pieterse, o ní jsem chtěla mít blog (sashaweb.blog.cz), ale nemohla jsem o ní najít žádnou fansite, nebo nějakou od PLL, která by přidávala i o ní. Ted už je tomu trochu jinak. Ale je tu ještě jedna herečka- kdo kouká na Hart of Dixie, určitě jí zná-, Claudia Lee. Tu herečku mám moc ráda, ale je tu stejný problém, jako jsem měla u Sashy. Ale zase je to výhoda, že blog nemusím aktualizovat tak často apod. A nebo mě napadlo mít blog o dvou herečkách. A kdyby to nevyšlo, zůstala bych Vůbec nevím!
Navíc jsem teď dostala skvělou nabídku překládat nějaký seriál pro nextweek.cz. Rozhodla jsem se pro nový Rogue a až začne třetí série Suits, budu pracovat i na něm.
V poslední řadě by se mi sem hodila nějaká menší pomomc, kdyžtak ICQ 642563307, nebo mail markova.miisa@gmail.com

Moc vás prosím, poradte mi, co mám dělat!

New S04 Promo!

4. may 2013 at 9:57 | Michaela | © LUCILLEHALE-FAN |  PLL videos
Máme tu nové promo, kde už můžeme vidět nějaké scény ze čtvrté série. Škoda, že nemá dobrou kvalitu, ale já jsem teď ještě víc natěšená než předtím! Každopádně už se nám to blíží, 39 dní, ještě si pamatuji, když to bylo sedmdesát něco.


Teorie: 4 Možné Důvody Calebova Odchodu

3. may 2013 at 16:33 | Michaela | © LUCILLEHALE-FAN |  PLL Interviews
Nejsou to moje teorie, jsou z wetpaint, já je pouze překládám, ale přišlo mi to zajímavé.

  1. "A" (nebo "B") Team ho odsune ze scény. Vzhledem k tomu, že je nyní Caleb důvěrně seznámen s "A" Teamem a celou tou věcí okolo, máme pochybnosti, že bude vyplašen pryč z Rosewoodovského šílenství. Ale možná někdo přitvrdí natolik, že bude nucen opustit Rosewood, aby ochránil jiné osoby.
  2. Haleb rozchod. Bojíme se, že tento odchod bude znamenat konec páru Caleb+ Hanna *vzlyk*. Ačkoli je Ravenswood polohou blízko Rosewoodu, a proto by technicky mohli Caleb a Hanna udržet jejich vztah, je totiž pravděpodobné, že producenti budou chtít, aby všechny hlavní hrdinky měly nějaký ten románek, Mohl by jejich rozchod být způsobený Calebovým odchodem z města? Umíme si jen těžko představit rozdělení Haleb právě teď, ale producenti PLL mají určité nadání pro ničení vztahů a my bychom mohli vidět Caleba jít dál, pokud by byl přesvědčen, že jeho vztah s Hannou je ukončený nadobro. I nad tím, proč se stěhuje do Ravenswoodu místo toho, aby byl, řekněme, v Kalifornii s jeho matkou, zůstává otazník stát.
  3. Nebude to natrvalo. Tisk o nové roli Tylera Blackburna říká, že "odcestuje do Ravenswoodu v průběhu každoroční PLL speciální Halloween epizody". Odcestuje, ne přestěhuje. Je velmi možné, že Caleb půjde do Ravenswoodu a hodlá tam být jen krátce- pravděpodobně odhalit nějakou záhadu, která bude představena v Halloweenské epizodě, ale možná tam bude pro něco mnohem víc všedního, jako například na pohovor- ale potom bude využívám v ději tam. Víme, že Ravenswood bude zahrnovat nějaký druh prokletí, takže je možné, že si Caleb rychle uvědomí, že musí zůstat ve měste... jinak...
  4. Je to nedobrovolné. Haló, mluvíme tu o Pretty Little Liars a ta nová show přichází ze stejné mysli. Kdo říká, že v tom není nějaký trik nebo dokonce nějaký únos? Staly se i bláznivější věci.

Troian Bellisario:What's In Wilden's Trunk?

2. may 2013 at 20:55 | Michaela | © LUCILLEHALE-FAN |  PLL » News

Představitelka Spencer, Troian Bellisario, před několika dny promluvila o kufru Wildenova auta. Co tam může být a co nám prozradila?

Nejdříve o plakátu, kde mají všechny lhářky červený kabát:
"Je to vlastně vážně vtipné. Když fotografie vyšla, měla jsem ji v hlavě a byla jsem jako že musím zavolat Marlene King, která je stvořitelkou seriálu, a mluvit s ní, protože mám tu samou otázku 'Co se stane?' Vím, že ve finále si všechny holky myslely, že viděly Alison v červeném kabátě, takže to přineslo otázku 'Je Alison Red Coat? Je Alison mrtvá?', takže si myslím, že všechny jsme zahrnuté(/zabalené) v tomto červeném kabátě, protože mi nic neřekli." K tomu dodala: "Slogan je 'Liars Unite', takže si myslím, že všechny přicházíme k sobě, abychom zničily tohoto nového nepřítele."

Troian teď už o kufru a co v něm je:
"Můžu říct, že když jsme točili tu scénu, v kufru nic nebylo, což je docela vtipné. Když jsem řekla, že nevíme nic, koukali jsme do toho nic v kufru, řekla jsem Marlene... 'Já to prostě potřebuji vědět. Jsem herečka. Řekni mi, co je v kuftu, abych si to mohla představit.' A ona řekla, 'Je to docela blízko tvé nejhorší noční můře.' Ale když jsme točili tu scénu pro premiéru, kde už jsme viděly, co v kufru je, byl pravdě blízko. Je to celkem děsivé."

Tak co si o tom myslíte?))

Poslechněte si celý rozhovor zde.

Ravenswood x PLL: Co bude s Calebem?

2. may 2013 at 13:51 | Michaela | © LUCILLEHALE-FAN |  PLL » News
Ahoj) Omlouvám se, že moc nepřidávám novinky o Lucy, ale spíše o Pretty Little Liars, ale u Lucy se toho tolik neděje :-/ Každopádně zčeknu všechny stránky a kdyžtak dopřidám to, co jsem zameškala za útery+ včerejšek. Prominte že jsem nic nepřidávala, ale v úterý, na čarodějnice, jsem byla venku dlouho a pak ve dvanáct už jsem neměla chut přidávat, přeci jen je to na holku, která je zvyklá spát v devět, aby se hodně vyspala, už dlouho :-D No, teď už k tématu.
________________________

Pro všechny fanoušky páru Haleb nejspíš špatná zpráva. Caleb Rivers, který chodí s Hannou a umí moc dobře s počítači, nás opustí. Ale ne celkově, jen z PLL. Objeví se totiž ve spin-offu tohoto seriálu, se jménem Ravenswood, o kterém jste určitě slyšeli.
Caleb PLL opustí po halloweenském dílu 4. série. Ravenswood začíná v říjnu.
No a nějaké tweety, které retweetnul, je jich však mnohem víc, pro info koukněte na jeho twitter:

Ravenswood: RT abychom přivítali @tylerjblackburn do #Ravenswood rodiny!

I. Marlene King: @florenceb26 @tylerjblackburn velké plány.

Tyler Blackburn: Jsem tak nadšený vést #Ravenswood @RavenswoodABCF - Přísahám, že nebudete zklamaní!

I. Marlene King: Je to pravda. @tylerjblackburn se připojí ke castu Ravenswoodu jako Caleb Rivers. #Ravenswood