Diary » michel #01

1. april 2012 at 19:56 | michel. |  Site updates
Ahoj :) Teď už jen deníček, na zítra nemám hotovou školu a ještě musím dokreslit něco na Výchovu ke zdraví.. Kreslím sice ráda, ale tohle je docela těžké, no.
Jinak blog mě teď opravdu baví! Dneska jsme jeli do kina a já na něj v autě dost myslela, jak bych teď přidávala a překládala :) Myslím, že založit ho byl dost dobrý nápad. Teda, všechno dodělávat mě k smrti nebaví, takže galerku, synopsisi, videa etc. v blízké budoucnosti určitě nečekejte, to jenom kdyby to chtěla dodělat Lucy*. Popravdě mě malinko štve, jak si blog se mnou chtěla založit a teď tu na to kašle, ale co :) Asi udělám na někoho konkurz.. Brali byste to? :) PIŠTE!
Jinak ke mě- právě jsem rozjela ASK ME (obrázek s odkazem je pod textem), tak jestli máte otázku, klidně pište, odpovídám snad na cokoli :) A rozhodla jsem se se sebou něco dělat, přes zimu jsem na nějakou extra péči jako líčení, obočí, pleť kašlala, ale teď to změním. Ani nevím, proč to sem píšu, ale tak já si nemohla pomoct :D
A co u vás apríl? Kdo vás nachytal? Mě ráno taťka (že je na zdi pavouk- z těch mám strašný strach), mamka (moje morče-samec Ferda-, že prý porodil morčátka) a pak kamarád Richard (řekl mi, že přijede do Prahy můj miláček Ian Somerhalder- já mu uvěřila). Jinak jsem nachytala já jednoho kamaráda, že se v Praze bude natáčet TVD (Richiho nápad), prý mi to oplatí :D Nachytali jste někoho vy? :) No, tak já jdu na školu, pa! :)

BTW. Sice pochybuji, že to někdo bude číst, ale co už :D
2BTW. Teď ten odkaz, kde se můžete ptát-
xoxo michel.
 


Comments

1 Deni*>>DOBREVHALE-DAILY.BLOG.CZ Deni*>>DOBREVHALE-DAILY.BLOG.CZ | Web | 2. april 2012 at 10:16 | React

Hej,s tou Lucy * je mi to líto..Ale vidím že je adminka už n 8 blozích a na žedném není :-ddd

2 Deni*>>DOBREVHALE-DAILY Deni*>>DOBREVHALE-DAILY | Web | 2. april 2012 at 14:14 | React

Moje iCQ je 570605829

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement