April 2012

Diary #1

25. april 2012 at 13:30 | Lucy*
Tak čím bych asi začala? :D Tak asi tím že dnes jsme měli zápas vybíjené a vyhráli jsme 1.místo! :) A v pátek půjdeme hrát ještě finále :). Nevím jestli dnes ještě něco přidám protože na to nemám náladu a ani nejsou novinky. Popravdě už mě ani nebaví sledovat zda jsou nějaké novinky o Lucy. Raději bych měla blog o Phoebe Tonkin ale nechtěla bych tam být sama. Pokud by měl někdo zájem mě se mnou blog o Phoebe Tonkin ať napíše sem do komentářů. Nebojte se tu nekončím :).

Návštěvnost za 16.4. - 22.4. '12

23. april 2012 at 16:20 | Lucy* |  Statistics

Pondělí: 31
Úterý: 45
Středa: 25
Čtvrtek: 30
Pátek: 31
Sobota: 42
Neděle: 40

Celkem: 244

Hiatus may be..

22. april 2012 at 18:34 | michel. |  Site updates
Teď mě tu nečekejte.. Prosím, vyškrtněte mě ze všech kontrol. Co nedjřív budu moct, napíšu vám- to je pro affiliates. Nevím, co Lucy, ale já teď přispívat nebudu určitě.
Chci se více soustředit na školu. Ale kde mě najdete (možná) denně?

Jak se Lucy měnila a vyrůstala

21. april 2012 at 10:22 | michel.
Ahoj :) Dnes tu pro vás mám takovou specialitku, jak šel s Lucy čas. Abych byla upřímná, když už Lucy byla větší ( na fotkách 3 až 5), nelíbilo se mi její obočí. Podle mě jí nesedělo. Ale jinak byla malinká Lucille úplně zlaťoučká. Posuďte sami. Za obrázky děkuji svetserialov.net, jinak upravovala jsem je já.


Some spoilers for Season 3!

19. april 2012 at 17:25 | michel. |  Spoilers
Našla jsem nějaké spoilery k třetí sérii PLL, tak je sem házím. Samozřejmě jsem překládala sama, z angličtiny. Podle mě je to docela zajímavé a stojí za to přečíst.

• Ezra bude trávit nějaký čas sám s Emily. Jsou nuceni pomoct někomu dalšímu. Ale je to platonické, nebo jsou to začátky páru Emizra?

• Wren se bude 'kopat' s Hannou. A teď je on držitelem jednoho z Hanniných tajemství. Je toto nový pár? Wrenna?

A TEĎ NĚCO O ALISON..
Bláznivá klikatá cesta: Sasha Pieterse řekla, že " Je tu něco, co fanoušci netuší o určité situaci, která Alison váže zpět," a že se dozvíme o více střípcích z puzzlí. "Cesta, která váže všechny společně, je neuvěřitelně bláznivá!"

Alison v premiéře: Producentka Marlene King tweetovala, že je super vidět Sashu ve scénáři pro 1. epizodu 3. série se jménem " It Happened 'That' Night" (Stalo se to 'tu' noc). Později také na twitter napsala tuto nápovědu: " 301 spoiler: Růže jsou červené. Fialky modré. Mona viděla Ali. A co ty?". Zní to, jako že je potvrzené, že Alison bude v premiéře, ačkoli možná jen v Monině hlavě. Všichni jsou nesmírně natěšení dozvědět se více o jejich vztahu,

Mayaina smrt byla nejspíš stejná jako Alisonina: Marlene King potvrdila, že Mayina a Alisonina smrt byly úmyslné. Ale proč?

xoxo michel.

Lucy in Punk'd

19. april 2012 at 16:05 | michel. |  Lucy » News
Lucy již potvrdila, že se zúčastní jedné epky v Punk'd. V programu jde o to, že celebrity si udělají srandu z jiné star. Jak se zdá, Lucy udělá žertík svému co-star Ianu Hardingovi, kterého můžete znát jako Ezru Fitze z PLL. Epioda s Lucy vyjde 26. dubna.
A teď jedno videjko, takový trailer, dá se říct.


VOTE FOR ME

17. april 2012 at 19:35 | michel.

Ahoj :) Jsem tu s prosbou- u Sámošky jsem se přihlásila do 'SONP', do soutěže o nejlepší písničku.
Jsem tam s Get Scared- Sarcasm, takže pokud budete tak hodní.. THANX!<3


Lucy on the list of the most beautiful actresses!

16. april 2012 at 17:40 | Lucy* |  Lucy » News
M Magazine udělal žebříček nejkrásnějších hereček, kde se umístnila i Lucy Hale. Lucy je na 11. místě Tady je celý žebříček:
1. Vanessa Hudgens
2. Nina Dobrev
3. Ashley Benson
4. Dianna Agron
5. Ashley Greene
6. Selena Gomez
7. Mila Kunis
8. Shelley Hennig
9. Ashley Tisdale
10. Blake Lively
11. Lucy Hale
12. Emma Roberts
13. Skyler Samuels
14. Emma Stone
15. Lily Collins
16. Kristen Stewart
17. Ariana Grande
18. Emma Watson
19. Bridgit Mendler
20. Victoria Justice

PS: Já teda vůbec nesouhlasím s tím že je Vanessa na prvním místě. Podle mě je Lucy hezčí :). Ale tak každý má jiný názor. A Lucy mohla být i výš. A samozřejmě gratuluji i Ashley za nádherné 3.místo!

Návštěvnost za 9.4. - 15.4. '12

16. april 2012 at 16:26 | Lucy* |  Statistics

Pondělí: 57
Úterý: 25
Středa: 38
Čtvrtek: 18
Pátek: 43
Sobota: 40
Neděle: 27

Celkem: 248

Tak návštěvnost je podle mě docela hezká :). Jinak promiňte že jsem tu nic nepridávala jenže jsem se teď úplně zamilovala do seriálu Gossip Girl a tak úplně zapomenu něco přidat a ještě k tomu škola: (. Máme teď většinou jen projekty a zkoušení takže se musím učit. Já doufám že to napravím nechci tady na blogu nechat michel. samotnou! :)

Konečné rozdělení affs.

15. april 2012 at 18:29 | michel.
Ahoj :) V prvé řadě se chci omluvit, že přispívám málo, ale teď se nám dělala nová okna- jsou úplně úžasná!<3 A o víkendech jezdím k taťkovi, kam si moc notebook neberu a on mě na ty svoje počítače nepustí, kvůli firmě.. Také omluva, že zde nepřibývají informace, ale myslím, že už to potřebuje dodělat tyhle věci, aby to pak už šlo normálně.. Ach, když já jsem tak líná! :D
Teď už jak jsem rozřadila affs a proč..

ELITE
http://annasophia-4fans.blog.cz/ / AnNie & NanXoXo / I když teď moc články nepřibývají, na tento blog chodím ráda. Navíc tak je adminkou má 'kamarádka', líbí se mi to tam :)
http://best-actresses.blog.cz/ / Nicol, bitchsimcalady, Tery, Zuz♥ & Drew. / Další skvělý blog, příjemné adminky,.. :)
http://dobrevhale-daily.blog.cz/ / Deni*, Kika & Vampírka / Tak je mi simpatické už to, že blog je o mých dvou oblíbených herečkách. Navíc Deni* je skvělá.
http://kat-online.blog.cz/ / Sámoška / Opakovala bych se. :)
http://gpx-site.blog.cz/ / She^^Rebel / I když blog je spíše o mé.. abych byla slušná.. hodně neoblíbené skupině, adminka je úplně skvělá :)
http://daily-kstewart-ndobrev.blog.cz/ / Dainn & Natalii / Jako poslední je to tento blog. Co dodat? S Natalii jsme byly spřátelené už od jejího crazy-my-world :)

TOP
http://secret-circle.blog.cz/ / Vanessa / Tak i když blog je to super, TSC jsem viděla teprv první díl, no.. :D Třeba tě ještě přeřadím :)
http://emma-watson-best.blog.cz/ / Wendulka / Tak Emma je skvělá, ale zas tolik ji nesleduji.. :)
http://ashleyb.blog.cz/ / Bee_ / Tak na tento blog nechodím tak hrozně ráda, proto top :) Stejné jako u Emmy.
http://happydaylife.blog.cz/ / Alexa / I když zaměření super, blog se mi seká- proto v top.

NORMAL
http://ariamontgomery.blog.cz/ / Abby* / Nelíbí se mi způsob blogování..Jestli vám něco vadí, pište :)