Site Updates #1

20. march 2012 at 19:45 | michel. |  Site updates
Ahoj! :) Tak přidávám první Site Updates.
Co to vlastně je? Tady bude jednou za čas takové shrnutí novinek ohledně blogu.
______________________________________________

A D M I N S

Abyste vůbec věděli, jaká je tu skladba- michel. a Lucy*. Já vám k sobě nic neproradím, ale jestli to chce Lucy* udělat, klidně může.
No, přijde mi, že jsme tady udělaly kus práce. Ještě ale galerka, na tu jako jedinou se netěším :D Lucy* psala, že dopřidá spoilery, tak snad ano, protože tu přidala zatím jen biography, za což ji děkuji! Přidávat mě baví, tak doufejme, že to tu vydrží :)S T A T I S T I C S


Tak, dnes- 20. března jsme dosáhli stovky, za což děkuji i za Lucy*! Je to krásné, můžete takhle pokračovat, uděláte nám radost :) Podle návštěvnosti na blog.cz byla nejlepší návštěvnost v neděli 18. března, kdy jste blog zobrazili 96x a když jde o návštěvy, dosáhli jsme 33x! Je to krásné, pro začátek úžasné. Tak doufám, že až se to tu rozjede na plno, půjde to ještě lépe :)


P O S T SJak jsme na tom momentálně s články? No, tak už skoro hotovo. Zbývá nám udělat galerie a pár ostatních věcí zde, ale myslím, že novinky už se mohou přidávat :)Tak, to je vše. Snad jsem vám to tu malinko přiblížila, jak na tom jsme. Už nemám co dodat, vše potřebné jsem napsala. Jinak avatary jsem dělala sama. Klidně si je na blog dejte, ale uveďte zdroj- to je snad jasné :) Takže zatím, já se to tu budu snažit co nejdříve celé doplnit.
xoxo michel.
 


Comments

1 Lusia http://Ashley-Greene-org.blog.cz Lusia http://Ashley-Greene-org.blog.cz | Web | 20. march 2012 at 20:09 | React

mas skvelej blog

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement